Czy mogę się teraz zaszczepić? Czy jazda rowerem po mieście jest bezpieczna? "Koronawirus. Raport"

Czy mogę się teraz zaszczepić? Czy jazda rowerem po mieście jest bezpieczna? "Koronawirus. Raport" Czy mieszkańcy miast, w których powstały szpitale jednoimienne, będą szczególnie narażeni na zakażenie koronawirusem? Czy należy dezynfekować zakupy przed włożeniem do lodówki? W programie "Koronawirus. Raport" w TVN24 specjaliści odpowiadali na wasze pytania dotyczące koronawirusa. W niedzielę gościem był doktor habilitowany nauk medycznych Ernest Kuchar, specjalista chorób zakaźnych.


Inne artykuły

"Słyszeliśmy, jak bijecie brawo". Hiszpańscy lekarze dziękują za wsparcie i apelują #zostańwdomu

"Słyszeliśmy, jak bijecie brawo". Hiszpańscy lekarze dziękują za wsparcie i apelują #zostańwdomu "Słyszeliśmy was, jak bijecie brawo z balkonów. To było bardzo poruszające" - tak lekarze i pracownicy szpitala im. Mateu Orfili na Minorce podziękowali mieszkańcom za wsparcie. Wzorem Włoch - a także Polski - w wielu hiszpańskich miastach z balkonów rozległy się oklaski dla personelu medycznego walczącego z epidemią koronawirusa.

Data publikacji: 16-03-2020

Amerykański Fed obniża stopy procentowe. Wspólna akcja sześciu banków centralnych

Amerykański Fed obniża stopy procentowe. Wspólna akcja sześciu banków centralnych Pomoc dla gospodarki odczuwającej skutki pandemii - z tego powodu bank centralny Stanów Zjednoczonych (Fed) w niedzielę obniżył interwencyjnie stopy procentowe. Fed zapowiedział skoordynowaną akcję z największymi bankami centralnymi świata.

Data publikacji: 16-03-2020

Ania Wyszkoni - była wokalistka zespołu "Łzy". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Ania Wyszkoni jest polską piosenkarką, która wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka. Przez prawie 15 lat występowała jako wokalistka zespołu „Łzy”, dzięki któremu w ogóle jej popularność się rozpoczęła. Wszystko o: Ania Wyszkoni Pełne imię i nazwisko: Anna Mar...

Data publikacji: 16-03-2020

Kris Jenner szczerze o swojej zdradzie: „Żałuję, że rozbiłam moją rodzinę”

Kardashianowie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzin na świecie. Zawdzięczają to między innymi ukazaniu swojego prywatnego życia w reality-show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym nie brakowało scen rodzinnych i osobistych konfliktów oraz dramatów. Do...

Data publikacji: 16-03-2020

Liczba zakażonych w Polsce wzrosła do 104. Trzeci zainfekowany pacjent zmarł

Liczba zakażonych w Polsce wzrosła do 104. Trzeci zainfekowany pacjent zmarł Informację o kolejnym zakażeniu podało w sobotę przed godziną 23 Ministerstwo Zdrowia.

Data publikacji: 16-03-2020