Co w duszy gra - przepiękna animacja

W filmie można śledzić losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jednak w jego duszy gra coś zupełnie innego – jazz. Czy uda mu się spełnić swoje największe marzenie? Gatunek: Animacja / komedia / przygodowy Produkcja: USA Rok produkcji: 2020 Reżyseria: Pete...


Inne artykuły

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby Dane są na bieżąco aktualizowane.

Data publikacji: 26-03-2020

Konsultant chorób zakaźnych: zaczyna nam brakować bazy laboratoryjnej i zasobów ludzkich

Konsultant chorób zakaźnych: zaczyna nam brakować bazy laboratoryjnej i zasobów ludzkich Jak przestrzegła dr Grażyna Cholewińska-Szymańska, "epidemia na masową skalę jest przed nami".

Data publikacji: 26-03-2020

Straż Pożarna: W całej Polsce obowiązuje duże zagrożenie pożarowe w lasach

Duże zagrożenie pożarowe w lasach obowiązuje w całej Polsce - przypomniała w środę 25 marca Mazowiecka Straż Pożarna. Rzecznik Komendy Głównej PSP odradza poruszanie się po lasach.

Data publikacji: 26-03-2020

Koronawirus w Polsce. W Skarżysku-Kamiennej zakażona kolejna pielęgniarka

Kolejna pielęgniarka z oddziału neurologicznego Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej (woj. świętokrzyskie) została zarażona koronawirusem - poinformował dyrektor placówki Leszek Lepiarz. Łącznie zarażonych zostało siedem osób - pięć pacjentów, z których jeden zmarł w środę 25 marca przed południem, oraz dwie pielęgniarki.

Data publikacji: 26-03-2020

Sasin: silne, zdywersyfikowane firmy zapewnią impuls do pobudzenia gospodarki po epidemii

- Silne, zdywersyfikowane polskie firmy będą mogły zapewnić impuls do pobudzenia gospodarki w momencie zakończenia epidemii – uważa wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. W środę spotkał się on z prezesem PKN Orlen Danielem Obajtkiem.

Data publikacji: 26-03-2020