Chmaj: wiceminister Warchoł potraktował Komisję Wenecką lekceważąco

Chmaj: wiceminister Warchoł potraktował Komisję Wenecką lekceważąco Wiceminister sprawiedliwości obniżył rangę wizyty Komisji Weneckiej w Polsce i zlekceważył prośby, które ona przedstawiła - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 konstytucjonalista profesor Marek Chmaj. Przekazał, że padła deklaracja, że opinia na temat ustawy dyscyplinującej sędziów będzie gotowa w przyszłą środę lub czwartek. Rzecznik nowej Krajowej Rady Sądownictwa Maciej Mitera ocenił, że spotkanie z delegacją Komisji miało "charakter kurtuazyjno-merytoryczny".


Inne artykuły

Polska - Azerbejdżan 3:0 [RELACJA]

Polska - Azerbejdżan 3:0 [RELACJA] Polska - Azerbejdżan 3:0 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Biało-Czerwone zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale imprezy zmierzą się z Turczynkami. Tak relacjonowaliśmy mecz w Apeldoorn w eurosport.pl.

Data publikacji: 11-01-2020

"365 dni" - zwiastun filmu Blanki Lipińskiej. Jest gorąco? [WIDEO +18]

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najsławniejszych aktorek książek w Polsce. Wszystko za sprawą trylogii „365 dni”. I chociaż wzbudzała ona od początku sporo zamieszania, ze względu na mieszane uczucia czytelników, to można mówić o sporym osiągnięciu Lipińskiej. Każda część jej książki stawała się bestsellerem, a trzecia i ostatnia z tego cyklu, zdobyła ten tytuł już w przedsprzedaży. Nic dziwnego, że autorka postanowiła zrobić to, co kiedyś autorka „Greya” - nagrała film.

Data publikacji: 11-01-2020

40-letni mężczyzna gwałcił swoją córkę PRZEZ 9 LAT. Zgotował jej piekło na ziemi

Okropne wieści docierają z Zamościa – chodzi dokładnie o sprawę 40-letniego mieszkańca tego miasta i jego córki. Mężczyzna molestował i gwałcił dziewczynkę, a to wszystko trwało przez ponad dziewięć lat. Co najbardziej szokujące – po ujawnieniu wszystkich jego czynów mężczyźnie grozi kara do 15 lat więzienia. Czy to nie za mało jak na czyny, które mogą zniszczyć dziewczynkę na całe życie? Aż ciężko uwierzyć jakie piekło na ziemi zgotował jej ojciec…

Data publikacji: 11-01-2020

Niesamowite Polki wygrały z Holenderkami. Wyjazd do Tokio coraz bliżej

Niesamowite Polki wygrały z Holenderkami. Wyjazd do Tokio coraz bliżej Walczyły wspaniale od początku i to się opłaciło.

Data publikacji: 11-01-2020

Data publikacji: 11-01-2020