Call of Duty: Warzone - wymagania sprzętowe

Wydawałoby się, że tryb battle royale ma najlepsze już za sobą – przeminął bezpowrotnie okres rozkwitu takich hitów jak PUBG czy Fortnite. 10 marca 2020 roku na rynku pojawiła się jednak darmowa produkcja, która postanowiła nieco namieszać w tej gałęzi wirtualnej rozrywki. Call o...


Inne artykuły

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku

Załamanie na Wall Street. Najgorsza sesja od 1987 roku Złe nastroje jeszcze pogorszyły słowa prezydenta Trumpa.

Data publikacji: 17-03-2020

Koronawirus u ministra środowiska. Michał Woś: mój test dał wynik pozytywny

Koronawirus u ministra środowiska. Michał Woś: mój test dał wynik pozytywny Ryzyko zakażenia najważniejszych osób w państwie jest dość niskie - ocenił w "Faktach po Faktach" wiceszef MSZ Marcin Przydacz.

Data publikacji: 17-03-2020

Tragedia w kopalni w Bytomiu. Nie żyje 41-letni górnik

​Nie żyje 41-letni górnik przysypany skałami stropowymi w kopalni Bobrek w Bytomiu - podała grupa Węglokoks, do której należy zakład. Po ponad dziesięciu godzinach akcji ratownicy wydostali jego ciało z miejsca zawału.

Data publikacji: 17-03-2020

Koronawirus w Polsce: Czwarta ofiara to 67-letni mężczyzna

W szpitalu w Łańcucie (Podkarpackie) zmarł 67-letni mężczyzna zarażony koronawirusem. To czwarta ofiara w kraju. Mężczyzna od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące - poinformowała PAP w poniedziałek wieczorem rzeczniczka prasowa wojewody podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka-Szarek.

Data publikacji: 17-03-2020

Operacje repo, zakup obligacji skarbowych na rynku wtórnym. NBP a koronawirus

Zarząd NBP podjął decyzję o wykorzystaniu dodatkowych instrumentów m.in. operacji zasilających banki tzw. repo; zakup obligacji skarbowych na rynku wtórnym czy wprowadzenie kredytu wekslowego dla banków - poinformował w poniedziałek NBP w komunikacie.

Data publikacji: 17-03-2020