"Byłbym prezydentem, który nie musi pytać prezesa o zdanie, zanim podpisze ustawę"

"Byłbym prezydentem, który nie musi pytać prezesa o zdanie, zanim podpisze ustawę" Czym różniłbym się od Andrzeja Dudy? Przede wszystkim przestrzegałbym konstytucji - zadeklarował w "Kropce nad i" w TVN24 Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta. Przedstawił też swoje zdanie na temat metody in vitro, aborcji oraz związków partnerskich.


Inne artykuły

Budują zamknięte ośrodki dla uchodźców. Echa protestów i starć z policją

Budują zamknięte ośrodki dla uchodźców. Echa protestów i starć z policją Rząd w Atenach ogłosił w poniedziałek, że w marcu na kilku greckich wyspach rozpocznie się budowa zamkniętych obozów dla migrantów. W ośrodkach tych umieszczonych zostanie 20 tys. osób, chcących ubiegać się o azyl w Grecji.

Data publikacji: 11-02-2020

Młody mężczyzna wyłowiony z Wisły. "Może mówić o dużym szczęściu"

Młody mężczyzna wyłowiony z Wisły. "Może mówić o dużym szczęściu" Jak przekazuje policja, tonącego zauważył na monitoringu miejskim dyżurny. Z objawami hipotermii wyłowiony z wody mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Data publikacji: 11-02-2020

Natalia Nykiel zasiądzie w fotelu jurorskim w nowym programie Polsatu!

W marcu na Polsacie pojawi się nowy program muzyczny - „The Four: Bitwa o sławę”. Program będzie inspirowany formatem, który sprawdził się już na wielu rynkach zagranicznych. Największą popularnością cieszył się on w Stanach Zjednoczonych, gdzie w jury zasiadali m.in. Meghan Train...

Data publikacji: 11-02-2020

Paul Montana UPOKORZYŁ Ilonę Felicjańską. Rozpowszechnił pornograficzne zdjęcie

Osoby Paula Montany i Ilony Felicjańskiej nie schodzą z pierwszych miejsc na portalach plotkarskich. Kiedy wydaje się, że już trochę o nich ucichło… Znowu wyskakują z czymś nowym. Tym razem chodzi o sytuację, jaka miała miejsce na Facebooku. Paul Montana udostępnił w swojej relacji zdjęcie Fe...

Data publikacji: 11-02-2020

"Igrzyska mody uważam za otwarte". Jego na czerwonym dywanie nie sposób nie zauważyć

"Igrzyska mody uważam za otwarte". Jego na czerwonym dywanie nie sposób nie zauważyć Billy Porter, jak w poprzednim roku, nie przeszedł po czerwonym dywanie niezauważony.

Data publikacji: 11-02-2020