Blanka Lipińska nie przejmuje się zdaniem krytyków na temat swojego filmu i sugeruje, że to oni się nie znają?

Ostatnio dużo mówi się o Blance Lipińskiej, jej postawie, książkach, a także o filmie. Nieustannie wylewa się na nią wiadro krytyki za wiadrem krytyki. Lipińska jednak wydaje się tym nie przejmować i co jak co, ale osiągnięcia sukcesu nie można jej odmówić. Dlaczego taki rodzaj literat...


Inne artykuły

Kody do gry American Truck Simulator

Symulatory już na stałe rozgościły się w jednym z foteli przeznaczonym dla najbardziej popularnych gier komputerowych. Gracze mają obecnie okazję ku prowadzeniu własnego zoo, państwa, parku rozrywki, drużyny piłkarskiej i tak dalej. Niezwykłą grywalnością i stale rosnącą liczbą fanów mogą poc...

Data publikacji: 12-02-2020

"To jest największy wstyd". Biedroń kontra Kopcińska

"To jest największy wstyd". Biedroń kontra Kopcińska Starcie polskich europosłów.

Data publikacji: 12-02-2020

"To nie jest reforma. To represja". W Strasburgu o Polsce

"To nie jest reforma. To represja". W Strasburgu o Polsce Na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu wieczorem we wtorek rozpoczęła się debata z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej i Rady Unii Europejskiej na temat praworządności w Polsce. Wniosek o dodaniu tego punktu złożyła Frakcja Odnowić Europę, uzasadniając to przyjęciem w Polsce ustawy represyjnej wobec sędziów.

Data publikacji: 12-02-2020

Podejrzenie koronawirusa na Mazowszu? Resort uspokaja

W Polsce nie ma żadnego potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem - uspokaja Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia po tym, jak we wtorek pojawiły się niepotwierdzone informacje o dwóch osobach, które z podejrzeniem zarażenia miały zgłosić się do placówki medycznej na Mazowszu.

Data publikacji: 12-02-2020

Marcin ​Kierwiński ws. willi w Kazimierzu Dolnym: PiS jest w panice

PiS jest w panice, dlatego ujawniono materiały ze śledztwa w sprawie willi w Kazimierzu Dolnym, żeby przykryć kolejne afery w służbach specjalnych - ocenił we wtorek sekretarz generalny PO Marcin Kierwiński. Koordynatorowi służb specjalnych Mariuszowi Kamińskiemu zarzucił "demontaż" tych służb.

Data publikacji: 12-02-2020