Bilet długookresowy można zawiesić. Kolejowy można oddać

Bilet długookresowy można zawiesić. Kolejowy można oddać Pasażerowie stołecznej komunikacji miejskiej, którzy zrezygnowali z podróży na czas zagrożenia epidemicznego, mogą zwrócić się z wnioskiem o zawieszenie biletu długookresowego. O możliwości zwrotu informują Koleje Mazowieckie.


Inne artykuły

Thomas Markle Jr. poradził siostrze, by pogodziła się z ojcem

Meghan Markle chyba nigdy nie zniknie ze stron głównych portali plotkarskich i okładek tabloidów. Wszystko zawdzięcza samej sobie i temu, co zrobiła na dworze królewskim. Doprowadziła do tego, że wraz z księciem, odłączyli się od rodziny królewskiej. Najgłośniej o niej i...

Data publikacji: 19-03-2020

"Hotel Paradise" - Martyna i Adam POSZLI NA CAŁOŚĆ

Od kilku tygodni widzowie kanału TVN7 mogą obserwować życie mieszkańców przepięknego hotelu na Bali. Pojawiają się już nie tylko sojusze, ale niektórzy uczestnicy stają się sobie coraz bliżsi. W poniedziałkowym odcinku zrobiło się naprawdę gorąco, a namiętność ewidentnie wzięła g&oacut...

Data publikacji: 19-03-2020

17 nowych przypadków zakażenia

17 nowych przypadków zakażenia Odnotowano pierwszy przypadek zakażenia na Podlasiu.

Data publikacji: 19-03-2020

Co z ojcami, którzy płacą alimenty, a stracili dochód? Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Co z ojcami, którzy płacą alimenty, a stracili dochód? Odpowiada "Koronawirus. Raport" Co w sytuacji, kiedy zapłaciło się zaliczkę za zagraniczną wycieczkę, jeśli nie dojdzie ona do skutku? Czy trzeba dopłacić resztę, żeby później ubiegać się zwrot całej sumy? Czy pracodawca może zlecić dłuższy czas pracy w związku z walką z koronawirusem? Na wasze pytania odpowiadał we wtorek w programie "Koronawirus. Raport" adwokat Piotr Kaszewiak.

Data publikacji: 19-03-2020

CBOS: 36 proc. na pewno nie głosowałoby na kandydata PiS, 32 proc. na kandydata KO

36 proc. badanych na pewno nie głosowałoby na kandydata PiS, 32 proc. na kandydata KO, 21 proc. na kandydata Konfederacji, a 18 proc. na kandydata Nowej Lewicy - wynika z najnowszych sondaży CBOS.

Data publikacji: 19-03-2020