Asystent Google – czy warto korzystać z wirtualnego pomocnika?

Wiele osób dziś jest niemal uzależniona od technologii. Nie można się im tak naprawdę dziwić – dzisiejsze aplikacje potrafią ułatwić nam życie i stać się prawdziwym wirtualnymi asystentami. Jedną z najpopularniejszych tego typu aplikacji jest Asystent Google, który przeznaczony j...


Inne artykuły

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby

Koronawirus w Polsce. Mapa i liczby Dane w artykule są na bieżąco aktualizowane.

Data publikacji: 24-03-2020

Czy oddawanie krwi jest teraz bezpieczne? Czy muchy przenoszą wirusa?

Czy oddawanie krwi jest teraz bezpieczne? Czy muchy przenoszą wirusa? Czy w okresie pandemii bezpiecznie jest oddawać krew? Ile wirus żyje w powietrzu, na produktach w sklepach? Na wasze pytania w programie "Koronawirus. Raport" odpowiadał doktor nauk medycznych Piotr Gryglas, kardiolog i internista.

Data publikacji: 24-03-2020

Koronawirus w Polsce. Najwięcej przypadków jest na Mazowszu

W Polsce odnotowano dotąd 749 potwierdzonych przypadków koronawirusa, najwięcej w województwie mazowieckim - 175. Kolejne są województwa: łódzkie, gdzie jest 111 przypadków i dolnośląskie, w którym jest ich 101. Najmniej przypadków jest na Podlasiu - siedem.

Data publikacji: 24-03-2020

Nowy Targ: Położna zwolniona za krytykę o braku maseczek

Położna ze szpitala w Nowym Targu została dyscyplinarnie zwolniona za umieszczenie na swoim profilu społecznościowym wpisu o braku maseczek ochronnych i trudnych warunkach pracy. Dyrektor, który po kontakcie z zakażonym koronawirusem posłem przebywa na kwarantannie, wcześniej wręczył położnej dyscyplinarkę.

Data publikacji: 24-03-2020

Czy przez pandemię rządowi zabraknie pieniędzy? Prezes PiS wyjaśnia

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewnia, że mimo kryzysu wywołanego przez pandemię koronawirusa, nie zabraknie pieniędzy na programy społeczne i jest to zasługa rządu. Przyznał jednak, że sytuacja w sferze gospodarczej, przede wszystkim wokół Polski, jest niebezpieczna. Wspomniał o analizach mówiących o nawet przeszło 10-procentowej recesji.

Data publikacji: 24-03-2020