Ania Wyszkoni - była wokalistka zespołu "Łzy". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Ania Wyszkoni jest polską piosenkarką, która wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka. Przez prawie 15 lat występowała jako wokalistka zespołu „Łzy”, dzięki któremu w ogóle jej popularność się rozpoczęła. Wszystko o: Ania Wyszkoni Pełne imię i nazwisko: Anna Mar...


Inne artykuły

Margaret nagrała nową piosenkę! Artystka wróciła do muzyki po długiej przerwie

Pod koniec ubiegłego roku Margaret zaskoczyła wszystkich ogłaszając, że na pewien czas zawiesza karierę. Piosenkarka twierdziła, że musi zadbać o swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Przestała być aktywna w mediach społecznościowych i w miarę możliwości starała się unikać dziennikarzy. W styczniu...

Data publikacji: 14-03-2020

Polska zamyka granice. Co z obywatelami poza krajem?

Polska zamyka granice. Co z obywatelami poza krajem? Kontrole zostają przywrócone na 10 dni z możliwością przedłużenia o kolejne 20.

Data publikacji: 14-03-2020

Restauracje, puby, galerie, sklepy. Co będzie zamknięte, co pozostanie otwarte

Restauracje, puby, galerie, sklepy. Co będzie zamknięte, co pozostanie otwarte Zamknięte restauracje i kawiarnie, otwarte apteki i pralnie. Rząd podjął decyzję o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego. Sprawdź, gdzie nie zrobisz zakupów, a które miejsca pozostaną otwarte.

Data publikacji: 14-03-2020

Zmiany w kierownictwie TVP. Prezydent komentuje

"Widocznie uznano, że zarządowi TVP jest potrzebne wsparcie doradcze byłego prezesa. Takie decyzje zostały podjęte" - powiedział prezydent Andrzej Duda, komentując ostanie zmiany w kierownictwie Telewizji Polskiej.

Data publikacji: 14-03-2020

Pandemia koronawirusa. ​ITAKA zawiesza wyjazdy do 15 kwietnia

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i decyzją o czasowym przywróceniu granic oraz wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego Biuro Podróży Itaka zawiesza ze skutkiem natychmiastowym wszystkie wyjazdy turystyczne.

Data publikacji: 14-03-2020