Amerykański Fed obniża stopy procentowe. Wspólna akcja sześciu banków centralnych

Amerykański Fed obniża stopy procentowe. Wspólna akcja sześciu banków centralnych Pomoc dla gospodarki odczuwającej skutki pandemii - z tego powodu bank centralny Stanów Zjednoczonych (Fed) w niedzielę obniżył interwencyjnie stopy procentowe. Fed zapowiedział skoordynowaną akcję z największymi bankami centralnymi świata.


Inne artykuły

Ania Wyszkoni - była wokalistka zespołu "Łzy". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Ania Wyszkoni jest polską piosenkarką, która wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka. Przez prawie 15 lat występowała jako wokalistka zespołu „Łzy”, dzięki któremu w ogóle jej popularność się rozpoczęła. Wszystko o: Ania Wyszkoni Pełne imię i nazwisko: Anna Mar...

Data publikacji: 16-03-2020

Kris Jenner szczerze o swojej zdradzie: „Żałuję, że rozbiłam moją rodzinę”

Kardashianowie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzin na świecie. Zawdzięczają to między innymi ukazaniu swojego prywatnego życia w reality-show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym nie brakowało scen rodzinnych i osobistych konfliktów oraz dramatów. Do...

Data publikacji: 16-03-2020

Liczba zakażonych w Polsce wzrosła do 104. Trzeci zainfekowany pacjent zmarł

Liczba zakażonych w Polsce wzrosła do 104. Trzeci zainfekowany pacjent zmarł Informację o kolejnym zakażeniu podało w sobotę przed godziną 23 Ministerstwo Zdrowia.

Data publikacji: 16-03-2020

Czy mogę odmówić pracy w związku z ryzykiem zakażenia?

Czy mogę odmówić pracy w związku z ryzykiem zakażenia? Na wasze pytania odpowiadał specjalista - mecenas Paweł Krzykowski.

Data publikacji: 16-03-2020

Koronawirus w Polsce: Nowe rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia

Obowiązkowej hospitalizacji podlegają osoby, u których stwierdzono COVID-19, jeżeli nie zostały one przez lekarza skierowane do leczenia w ramach izolacji odbywanej w warunkach domowych - przewiduje nowe rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia.

Data publikacji: 16-03-2020