"Akcja, która upublicznia prywatne rozmowy, nie służy absolutnie żadnemu interesowi państwa"

"Akcja, która upublicznia prywatne rozmowy, nie służy absolutnie żadnemu interesowi państwa" Jaki jest interes państwa w poczytaniu o dosyć prywatnych sprawach państwa Kwaśniewskich, dziś już osób zupełnie prywatnych? - pytała w "Kropce nad i" w TVN24 posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka. Odniosła się do opublikowania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne materiałów w sprawie willi w Kazimierzu Dolnym, która miała rzekomo należeć do Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber przekonywał, że nie jest tak, że zarzuty wobec byłej pary prezydenckiej "miały się opierać tylko na jednych zeznaniach".


Inne artykuły

Prymas: nie lekceważymy sygnałów od osób zranionych w Kościele 

Prymas: nie lekceważymy sygnałów od osób zranionych w Kościele  Nie lekceważymy sygnałów od osób, które w dzieciństwie były wykorzystywane seksualnie przez duchownych - powiedział w środę na konferencji prasowej "Pomoc zranionym w Kościele" prymas Polski, arcybiskup Wojciech Polak. Przedstawił działania na rzecz osób skrzywdzonych, między innymi powołanie Fundacji świętego Józefa i uruchomienie infolinii.

Data publikacji: 13-02-2020

Blanka Lipińska nie przejmuje się zdaniem krytyków na temat swojego filmu i sugeruje, że to oni się nie znają?

Ostatnio dużo mówi się o Blance Lipińskiej, jej postawie, książkach, a także o filmie. Nieustannie wylewa się na nią wiadro krytyki za wiadrem krytyki. Lipińska jednak wydaje się tym nie przejmować i co jak co, ale osiągnięcia sukcesu nie można jej odmówić. Dlaczego taki rodzaj literat...

Data publikacji: 13-02-2020

Kody do gry American Truck Simulator

Symulatory już na stałe rozgościły się w jednym z foteli przeznaczonym dla najbardziej popularnych gier komputerowych. Gracze mają obecnie okazję ku prowadzeniu własnego zoo, państwa, parku rozrywki, drużyny piłkarskiej i tak dalej. Niezwykłą grywalnością i stale rosnącą liczbą fanów mogą poc...

Data publikacji: 13-02-2020

"To jest największy wstyd". Biedroń kontra Kopcińska

"To jest największy wstyd". Biedroń kontra Kopcińska Starcie polskich europosłów.

Data publikacji: 13-02-2020

"To nie jest reforma. To represja". W Strasburgu o Polsce

"To nie jest reforma. To represja". W Strasburgu o Polsce Na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu wieczorem we wtorek rozpoczęła się debata z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej i Rady Unii Europejskiej na temat praworządności w Polsce. Wniosek o dodaniu tego punktu złożyła Frakcja Odnowić Europę, uzasadniając to przyjęciem w Polsce ustawy represyjnej wobec sędziów.

Data publikacji: 13-02-2020