40-letni mężczyzna gwałcił swoją córkę PRZEZ 9 LAT. Zgotował jej piekło na ziemi

Okropne wieści docierają z Zamościa – chodzi dokładnie o sprawę 40-letniego mieszkańca tego miasta i jego córki. Mężczyzna molestował i gwałcił dziewczynkę, a to wszystko trwało przez ponad dziewięć lat. Co najbardziej szokujące – po ujawnieniu wszystkich jego czynów mężczyźnie grozi kara do 15 lat więzienia. Czy to nie za mało jak na czyny, które mogą zniszczyć dziewczynkę na całe życie? Aż ciężko uwierzyć jakie piekło na ziemi zgotował jej ojciec…


Inne artykuły

Niesamowite Polki wygrały z Holenderkami. Wyjazd do Tokio coraz bliżej

Niesamowite Polki wygrały z Holenderkami. Wyjazd do Tokio coraz bliżej Walczyły wspaniale od początku i to się opłaciło.

Data publikacji: 10-01-2020

Data publikacji: 10-01-2020

Bogdan Zdrojewski w RMF FM: Potrzeba sztabu kryzysowego

"To dla mnie niewytłumaczalne, nie do zrozumienia, nie do zaakceptowania" - tak senator Platformy Obywatelskiej i kandydat na szefa tej partii Bogdan Zdrojewski skomentował w Popołudniowej rozmowie w RMF FM porażkę opozycji w sejmowym głosowaniu dotyczącym przekazania mediom publicznym 2 mld złotych z budżetu. Udział w głosowaniu dwóch posłanek Koalicji Obywatelskiej - pod nieobecność innych posłów opozycji - doprowadził do przyjęcia przepisów w tej sprawie.

Data publikacji: 10-01-2020

Ustawa abonamentowa. Opozycja: Chcieliśmy uniemożliwić jej przyjęcie

Posłowie klubów opozycyjnych Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, PSL-Kukiz'15 oraz Konfederacji podkreślają, że nie wzięli udziału w głosowaniu nad projektem noweli ustawy abonamentowej, aby w ten sposób uniemożliwić przyjęcie ustawy.

Data publikacji: 10-01-2020

Premier w Berlinie: jesteśmy na ustach światowego i niemieckiego biznesu

- Zależy nam na tym, by w Polsce pojawiło się jak najwięcej innowacyjnych projektów, zwłaszcza projektów greenfield, czyli od nowa stawianych fabryk - powiedział w środę w Berlinie premier Mateusz Morawiecki podczas kongresu ekonomicznego, organizowanyego przez koncern medialny Axel Springer. Szef polskiego rządu mówił o sukcesach polskiej gospodarki i zachęcał do inwestowania.

Data publikacji: 10-01-2020