"365 dni" - zwiastun filmu Blanki Lipińskiej. Jest gorąco? [WIDEO +18]

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najsławniejszych aktorek książek w Polsce. Wszystko za sprawą trylogii „365 dni”. I chociaż wzbudzała ona od początku sporo zamieszania, ze względu na mieszane uczucia czytelników, to można mówić o sporym osiągnięciu Lipińskiej. Każda część jej książki stawała się bestsellerem, a trzecia i ostatnia z tego cyklu, zdobyła ten tytuł już w przedsprzedaży. Nic dziwnego, że autorka postanowiła zrobić to, co kiedyś autorka „Greya” - nagrała film.


Inne artykuły

40-letni mężczyzna gwałcił swoją córkę PRZEZ 9 LAT. Zgotował jej piekło na ziemi

Okropne wieści docierają z Zamościa – chodzi dokładnie o sprawę 40-letniego mieszkańca tego miasta i jego córki. Mężczyzna molestował i gwałcił dziewczynkę, a to wszystko trwało przez ponad dziewięć lat. Co najbardziej szokujące – po ujawnieniu wszystkich jego czynów mężczyźnie grozi kara do 15 lat więzienia. Czy to nie za mało jak na czyny, które mogą zniszczyć dziewczynkę na całe życie? Aż ciężko uwierzyć jakie piekło na ziemi zgotował jej ojciec…

Data publikacji: 10-01-2020

Niesamowite Polki wygrały z Holenderkami. Wyjazd do Tokio coraz bliżej

Niesamowite Polki wygrały z Holenderkami. Wyjazd do Tokio coraz bliżej Walczyły wspaniale od początku i to się opłaciło.

Data publikacji: 10-01-2020

Data publikacji: 10-01-2020

Bogdan Zdrojewski w RMF FM: Potrzeba sztabu kryzysowego

"To dla mnie niewytłumaczalne, nie do zrozumienia, nie do zaakceptowania" - tak senator Platformy Obywatelskiej i kandydat na szefa tej partii Bogdan Zdrojewski skomentował w Popołudniowej rozmowie w RMF FM porażkę opozycji w sejmowym głosowaniu dotyczącym przekazania mediom publicznym 2 mld złotych z budżetu. Udział w głosowaniu dwóch posłanek Koalicji Obywatelskiej - pod nieobecność innych posłów opozycji - doprowadził do przyjęcia przepisów w tej sprawie.

Data publikacji: 10-01-2020

Ustawa abonamentowa. Opozycja: Chcieliśmy uniemożliwić jej przyjęcie

Posłowie klubów opozycyjnych Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, PSL-Kukiz'15 oraz Konfederacji podkreślają, że nie wzięli udziału w głosowaniu nad projektem noweli ustawy abonamentowej, aby w ten sposób uniemożliwić przyjęcie ustawy.

Data publikacji: 10-01-2020