30-letnia kobieta wyprała swoje 5-letnie dziecko w pralce

Do niewyobrażalnej sytuacji doszło w stanie Indiana, w USA. 30-letnia kobieta włożyła swojego 5-letniego syna do pralki, a następnie uruchomiła maszynę. Nie przyznaje się jednak do ani jednego zarzutu. Nikt nie spodziewałby się bestialstwa po matce – w końcu każde dziecko kocha ją bezgranicznie. Jest swego rodzaju autorytetem i pierwszą, wielką miłością syna czy córki. Dlatego dziwi, że matka mogła to zrobić swojemu synowi.


Inne artykuły

Stoltenberg: Amerykanie wyjaśnili, dlaczego dokonali ataku

Stoltenberg: Amerykanie wyjaśnili, dlaczego dokonali ataku Sekretarz generalny NATO zwołał w trybie pilnym posiedzenie Rady Północnoatlantyckiej.

Data publikacji: 07-01-2020

Miller: Internet wszystko pamięta. Biedroń będzie musiał jakoś sobie radzić

Miller: Internet wszystko pamięta. Biedroń będzie musiał jakoś sobie radzić Były premier w "Faktach po Faktach" mówił o prawdopodobnym starcie Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich.

Data publikacji: 07-01-2020

1,3 mln uczestników Orszaków Trzech Króli

Blisko 1,3 mln osób wzięło udział w Orszakach Trzech Króli. W tym roku wydarzenie odbyło się w około 900 miejscowościach w kraju i za granicą.

Data publikacji: 07-01-2020

Będzie prywatny akt oskarżenia i wniosek o uchylenie immunitetu Borysowi Budce

Skierowanie prywatnego aktu oskarżenia i wniosku o uchylenie immunitetu posłowi KO Borysowi Budce zapowiedział w poniedziałek zastępca rzecznika dyscyplinarnego sędziów sędzia Przemysław Radzik. Chodzi o słowa Budki, według którego rzecznik dyscyplinarny działa na polecenie szefa Ministerstwa Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Data publikacji: 07-01-2020

Policzono, ile były warte padłe kury chore na ptasią grypę

Na ok. 12 zł wyceniono jedną kurę padłą na ptasią grypę w Topoli Osiedlu - przekazał w sobotę Andrzej Żarnecki, wojewódzki lekarz weterynarii w Poznaniu. Oznacza to, że padłe 65 tys. kur były warte około 750 tys. złotych. Z wyceny nie jest zadowolony ich hodowca, Krzysztof Borowczyk.

Data publikacji: 07-01-2020