17 nowych przypadków zakażenia

17 nowych przypadków zakażenia Odnotowano pierwszy przypadek zakażenia na Podlasiu.


Inne artykuły

Co z ojcami, którzy płacą alimenty, a stracili dochód? Odpowiada "Koronawirus. Raport"

Co z ojcami, którzy płacą alimenty, a stracili dochód? Odpowiada "Koronawirus. Raport" Co w sytuacji, kiedy zapłaciło się zaliczkę za zagraniczną wycieczkę, jeśli nie dojdzie ona do skutku? Czy trzeba dopłacić resztę, żeby później ubiegać się zwrot całej sumy? Czy pracodawca może zlecić dłuższy czas pracy w związku z walką z koronawirusem? Na wasze pytania odpowiadał we wtorek w programie "Koronawirus. Raport" adwokat Piotr Kaszewiak.

Data publikacji: 18-03-2020

CBOS: 36 proc. na pewno nie głosowałoby na kandydata PiS, 32 proc. na kandydata KO

36 proc. badanych na pewno nie głosowałoby na kandydata PiS, 32 proc. na kandydata KO, 21 proc. na kandydata Konfederacji, a 18 proc. na kandydata Nowej Lewicy - wynika z najnowszych sondaży CBOS.

Data publikacji: 18-03-2020

Policja apeluje nie tylko do honorowych dawców: Potrzebna jest krew

W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią koronawirusa Radomskie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Konrada Vietha zwraca się z prośbą o zgłaszanie się do centrów krwiodawstwa w całej Polsce w celu oddania krwi – taki komunikat zamieściła na swojej stronie mazowiecka policja.

Data publikacji: 18-03-2020

Więcej wirusobójczego płynu od Orlenu. Miliony litrów w dwa miesiące

PKN Orlen w marcu wyprodukuje 2,5 mln litrów płynu wirusobójczego, w kwietniu będzie to 4,5 mln litrów - oświadczył we wtorek prezes spółki Daniel Obajtek.

Data publikacji: 18-03-2020

Otrzymamy wynagrodzenia równe pensji minimalnej? Pomysł NBP na walkę z koronawirusem

Narodowy Bank Polski zaproponował, aby przedsiębiorstwa mogły obniżać pensje swoim pracownikom na czas trudniejszej sytuacji w państwie związanej z koronawirusem. Wynagrodzenia nie mogłyby jednak spaść poniżej poziomu pensji minimalnej. Zdaniem NBP, sytuacja finansowa w niektórych branżach w Polsce zaczyna wyraźnie się pogarszać, a jego pomysły uchronią wiele firm przed bankructwem.

Data publikacji: 18-03-2020