Artykuły z dnia: 06-01-2020

To przedsmak oscarowej nocy, a faworytów brak. Złote Globy na żywo

To przedsmak oscarowej nocy, a faworytów brak. Złote Globy na żywo Śledź naszą relację

Data publikacji: 06-01-2020

Doradca najwyższego przywódcy Iranu: odpowiemy militarnie na śmierć Sulejmaniego

Doradca najwyższego przywódcy Iranu: odpowiemy militarnie na śmierć Sulejmaniego Były minister obrony zapowiada odwet.

Data publikacji: 06-01-2020

Wyciekło ZASKAKUJĄCE wideo z zatrzymania Felicjańskiej i Montany

18 grudnia 2019 roku w mediach pojawiło się zdjęcie Ilony Felicjańskiej – Montany, a także jej męża Paula Montany z aresztowania, do jakiego doszło na terenie USA. Wynikało z tego, że małżonkom postawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji. Ilona i Paul mieli siedzieć do 9 stycznia 2020, do rozprawy, w więzieniu, ale udało się wpłacić za nich kaucję, aby mogli spędzić święta i Sylwestra poza aresztem.

Data publikacji: 06-01-2020

Lady Gaga ma nowego chłopaka? Ten film potwierdza wszystko!

Od czasu występu w filmie „Narodziny gwiazdy” kariera Lady Gagi nabrała wielkiego rozpędu. W zeszłym roku nawet udało jej się wygrać Oscara za najlepszą piosenkę, którą skomponowała do filmu. Nawet jej umiejętności aktorskie zachwyciły wielu krytyków, a także widzów. Otworzyło jej to drzwi do innych, filmowych produkcji. Jednak i tak najgłośniej o Gadze było w kontekście jej związków i romansów. Rzekomo po tym, jak rozstała się z Christianem Carino, zeszła się z Bradleyem Cooperem, rozbijając jego związek z Iriną Shayk.

Data publikacji: 06-01-2020

"Na oczach synka umieram na raka". Pomoc dla Łukasza

25-letni Łukasz choruje na nowotwór tkanek miękkich z przerzutami do płuc. Zbiera na półroczną terapię lekami pazopanib i keytruda, i leczenie wspomagające. "Na oczach synka umieram na raka. Bardzo proszę o pomoc" - pisze Łukasz.

Data publikacji: 06-01-2020

Prezydent zwołuje Radę Gabinetową

"Na najbliższy wtorek 7 stycznia na godz. 14 zwołuję Radę Gabinetową m.in. w sprawie tego, co się będzie działo w związku obchodami rocznicy wyzwolenia Auschwitz i sytuacji na Bliskim Wschodzie" - powiedział prezydent Andrzej Duda w niedzielnym wywiadzie udzielonym w TVP Info.

Data publikacji: 06-01-2020

Grodzki "jest trzecią osobą w państwie, ma obowiązek upominać się o wartości europejskie"

Grodzki "jest trzecią osobą w państwie, ma obowiązek upominać się o wartości europejskie" Marszałek Senatu musi upominać się o przestrzeganie prawa europejskiego w Polsce - powiedział w "Kawie na ławę" szef klubu Koalicji Obywatelskiej Borys Budka, odnosząc się do planowanego spotkania Tomasza Grodzkiego z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej w sprawie tak zwanej ustawy represyjnej wobec sędziów. Prezydencki minister Andrzej Dera przekonywał, że takie aktywności "uzgadnia się z Radą Ministrów".

Data publikacji: 06-01-2020

"Mam pomysł na Polskę"

"Mam pomysł na Polskę" Byłem najdłużej urzędującym ministrem obrony narodowej w historii i nikt nigdy nie zarzucał mi braku samodzielności - podkreślił w "Faktach po Faktach" Tomasz Siemoniak, który kandyduje w wyborach na przewodniczącego PO. Były szef MON zapewnił, że "ma pomysł na Polskę"

Data publikacji: 06-01-2020

LOT nie będzie latać nad terytorium Iranu. Skutek ataku USA na Sulejmaniego

Wszystkie rejsy PLL LOT, które wcześniej miały zaplanowany przelot przez przestrzeń powietrzną Iranu, polecą zmienionymi trasami - poinformował w sobotę p. o. rzecznika spółki Michał Czernicki. Chodzi o loty z Warszawy do Indii, Singapuru, Bangkoku i na Sri Lankę. Zmiana tras nie wpłynie na regularność lotów, ani znacząco nie wydłuży rejsów.

Data publikacji: 06-01-2020

Policzono, ile były warte padłe kury chore na ptasią grypę

Na ok. 12 zł wyceniono jedną kurę padłą na ptasią grypę w Topoli Osiedlu - przekazał w sobotę Andrzej Żarnecki, wojewódzki lekarz weterynarii w Poznaniu. Oznacza to, że padłe 65 tys. kur były warte około 750 tys. złotych. Z wyceny nie jest zadowolony ich hodowca, Krzysztof Borowczyk.

Data publikacji: 06-01-2020

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje

Twórca strategicznego sowieckiego bombowca nie żyje Był nazywany "ojcem" radzieckiego bombowca strategicznego Tu-160. Konstruktor Walentin Blizniuk, który kierował pracami nad stworzeniem tego samolotu, zmarł wwieku 91 lat - podały agencje Interfax i RIA Nowosti.

Data publikacji: 06-01-2020

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej

"Odpowiednia i symetryczna odpowiedź". Rosyjskie awangardy w gotowości bojowej Pierwszy pułk, uzbrojony w najnowszy, hipersoniczny system rakiet Awangard, osiągnął gotowość bojową - oznajmił w piątek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Wcześniej prezydent Władimir Putin mówił, że "ta broń przyszłości jest w stanie pokonać zarówno obecną, jak i przyszłą obronę przeciwrakietową".

Data publikacji: 06-01-2020